tel. 535 102 014

Zajęcia

ZUMBA

Jest połączeniem tańca i aerobiku z latynoamerykańską i międzynarodową muzyką. Dzięki prostym krokom tanecznym powstał dynamiczny, ekscytujący oraz skuteczny program fitness. Zajęcia składają się z szybkich i wolnych rytmów, stosowane kroki taneczne są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki: pośladki, nogi, dolne partie pleców, brzuch i ramiona. Aby opanować Zumbę niekonieczna jest znajomość kroków tanecznych, dlatego nie tylko osoby tańczące odnajdują się w tych zajęciach. Zumba jest przeznaczona dla wszystkich niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.

TRENING OBWODOWY

Składa się z 10-14 ćwiczeń aerobowych oraz siłowych, ustawionych w obwodzie, wykonywanych bez przerwy jedno po drugim, angażujących wszystkie grupy mięśniowe (w tym mięśnie brzucha). Taki sposób treningu sprawia, że w ciągu godziny uzyskujemy podwójny efekt:
1) SIŁOWNI – ujędrniamy, wzmacniamy i kształtujemy całe ciało, podnosząc metabolizm oraz
2) TRENINGU AEROBOWEGO – poprawiamy wydolność i redukujemy tkankę tłuszczową.
Zajęcia zawierają elementy popularnego obecnie treningu CROSS-FIT-owego.

BRZUCH POŚLADKI UDA

Trening o charakterze wzmacniająco -kształtującym. Ćwiczenia na tych zajęciach skupiają się na miejscach szczególnie kłopotliwych. Zapewniają plaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Są to ćwiczenia siłowe wzmacniające dolne partie mięśniowe. Polecane osobom, które nie lubią skomplikowanej choreografii czy bardzo intensywnego tempa zajęć.